Virtuvės baldai – labai svarbi virtuvės interjero ir dizaino dalis. Taip pat virtuvė viena iš svarbiausių vietų namuose, kurioje praleidžiama daug laiko. Virtuvės zonoje svarbu ne tik geras dizainas, bet ir funkcionalus baldų bei buitinės technikos išdėstymas, nes čia ne tik ilsimasi – čia nuolat vyksta maisto kūrybos ir gamybos procesas. Plačiau

Prieš projektuojant virtuvės baldų komplektą, labai svarbu iš anksto suplanuoti reikiamą spintelių, stalčių, dėželių skaičių ir vietą, nes visą spintelių turinį turite matyti vos atidarę jų dureles. Mūsų tikslas, kad jūs ruošdami maistą, padarytumėt kuo mažiau nereikalingų judesių, todėl tinkamas virtuvės baldų bei visos virtuvės įrangos suplanavimas padės jums nepavargti virtuvėje, o pajausti tikrą maisto gaminimo malonumą.

Mes galime padėti jūsų virtuvę paversti ne tik dailia, bet ir funkcionalia patalpa. Net ir paprasčiausiems virtuves baldams suteiksime išskirtinio žavesio, o baldus sukursime ir pagaminsime individualiai tik Jums. Įdiegtos šiuolaikinės gamybos technologijos, kokybės valdymo sistema ISO 9001, būtent todėl mūsų virtuvės baldai – aukštos kokybės ir ilgaamžiai.

Būkite drąsūs, tobulinkite savo aplinką. Mažiau

Norite paklausti? Siųskite mums žinutęKlauskite

Vardas*

El. paštas*

Telefono Nr.

Žinutė*