Viešbučių interjerai – puiki erdvė pasireikšti dizainerio fantazijai. Tai gali būti klasika, modernizmas, eklektika, minimalizmas ar net barokas – stilių pasirinkimui tiesiog nėra ribų, tačiau viešbučio koncepcija ir finansinės galimybės, be abejo, apriboja, tačiau mes pasirengę suprojektuoti baldus, kurie atitiks ne tik jūsų viešbučio viziją, bet ir bus ergonomiški, funkcionalūs ir ilgaamžiai.

Baldai viešbučiams turi pasižymėti ypatingu universalumu, juk visi viešbučio klientai skirtingi. Be to, kuriant viešbučio interjerą ir projektuojant jam baldus, būtina atsižvelgti į kiekvienos viešbučio patalpos funkciją (viešbučio numeris, recepcija, virtuvė, kavinė, skalbykla ir kt.) bei pagaminti kompaktiškus, patogius baldus, skirtus specialiai numatytąjai funkcijai, tarkim suprojektuoti recepcijos stalą.

Jei kuriate aukštos klasės, daugiau nei trijų žvaigždučių viešbutį, be abejo, tokio viešbučio baldų gamyba neįmanoma be natūralių medžiagų, aukščiausios kokybės medžio masyvo, natūralaus arba dirbtinio akmens ir t.t. Kokybiški viešbučio baldai suteiks viešbučiui solidumo, prabangos jausmą ir užtikrins ilgaamžiškumą, kuris būtinas nuolat naudojamose patalpose.

Mūsų įmonėje taip pat gaminami ir nebrangūs viešbučio baldai, skirti nedideliems, žemesnės klasės viešbučiams: hosteliams, „b&b“ tipo viešbučiams, nedideliems svečių namams, moteliams. Ekonominės klasės baldų gamybai naudojame natūraliu medžio lukštu dengtų medžio drožlių plokštę, aukšto slėgio laminatą, stiklą ir kitas medžiagas, kurias pasirinkti galite pagal savo finansines galimybes.

Norite paklausti? Siųskite mums žinutęKlauskite

Vardas*

El. paštas*

Telefono Nr.

Žinutė*