Kuriame prekybos erdvių interjero projektus, gaminame prekybos įrangą bei nestandartinius baldus įvairios paskirties parduotuvėms, vaistinėms, kirpykloms, kavinėms, bankams ir kitų sričių įstaigoms. Pirma šioje srityje galiojanti taisyklė – prekybinės erdvės interjeras ir įranga neturi užgožti prekės. Antra – spalvinė gama ir apšvietimas turi traukti pirkėją prie prekės. Todėl mūsų tikslas – sukurti tokią prekybos įrangą, kuri išryškintų jūsų prekes, pritrauktų pirkėją ir taip padidintų jūsų pelną.

Projektuojant prekybinius baldus ir planuojant jų išdėstymą erdvėje, labai svarbu atsižvelgti į veiklos sritį ir pateikti parduotuvės koncepciją (maisto, drabužių, vaikų, statybos, interjero detalių, žvejybos ir kt.), atitinkantį projektą, į kurį turėtų įeiti skirtingų prekių pateikimui tinkamiausi baldai ir visa reikalinga įranga: vitrinos, prekystaliai, lentynos ir lentynų moduliai pagal prekių specifiką, paletės, reklaminiai stendai ar kita prekybos įranga.

Prieš kurdami prekybinės erdvės projektą, mūsų dizaineriai betarpiškai bendrauja su užsakovu, atvyksta į objektą, atlieka reikiamus matavimus, operatyviai ir kvalifikuotai pateikia projektą ir sąmatinius skaičiavimus.

Norite paklausti? Siųskite mums žinutęKlauskite

Vardas*

El. paštas*

Telefono Nr.

Žinutė*