Muziejaus interjeras ir jo įrengimas – sunkus uždavinys net patyrusiam dizaineriui. Projektuojant muziejų reikia atsižvėlgti į daugelį faktorių, juk vienais atvejais projektuojama galerinė erdvė, tarkim parodų rūmai ar galerijos, o kitais atvejais muziejus būna įrengiamas jau egzistuojančioje istorinėje, autentiškoje aplinkoje (pilis, memorialinis muziejus ir kt.). Taigi, nuo muziejaus specifikos priklauso ir muziejaus įrengimo bei baldų pritaikymo sudėtingumas.

Muziejaus baldų gamyba prasideda nuo gerai apgalvotos koncepcijos bei kruopštaus ekspozicijos suplanavimo. Muziejaus dizainas dažniausiai būna padiktuojamas pačios muziejaus specifikos (galerija, meno muziejus, istorijos muziejus, gamtos muziejus, technikos muziejus ar kt.).

Muziejaus baldai – tai vitrinos, ekspoziciniai stendai ir stalai bei daugelis kitų specifinių baldų, kurie gali būti reikalingi eksponatams išryškinti ir pateikti žiūrovui suprantamai ir aiškiai, be to, dar ir sukeliant jam įspūdį. Čia labai svarbu tinkamas apšvietimas ir ekspozicija, taigi šviesos šaltiniai gali būti integruojami ir gaminant pačius baldus.

Mūsų tikslas – išskirtinis muziejaus dizainas ir interjeras, kurį sukurti padėsime gamindami baldus labiausiai tinkančius numatytoms ekspozicijoms. Išskirtinių muziejaus baldų gamyba vyksta pagal dizainerio ir kliento kartu sukurtą projektą. Mūsų įmonėje taip pat gaminami nebrangūs muziejaus baldai, skirti nedidelėmis, mažo biudžeto muziejinėms erdvėms ir galerijoms.

Norite paklausti? Siųskite mums žinutęKlauskite

Vardas*

El. paštas*

Telefono Nr.

Žinutė*