Šiuolaikinės įmonės, planuodamos biurų išdėstymą ir interjerą, visų pirma – turi pasirinkti įmonei tinkantį stilių. Antra – biuro baldų dizainas privalo atitikti įmonės veiklos specifiką bei kultūrą. Juk įrengiant biurą, svarbus ne tik patogumas darbuotojams, bet ir reprezentacinė jo pusė, nes biuras – tai organizacijos veidas.

Mūsų įmonė biuro baldų gamyba užsiima ne vienerius metus ir šiuo metu yra viena didžiausių biuro baldų gamintojų pietų Lietuvoje, turinti ambicingų planų ateityje konkuruoti su visos Lietuvos baldų gamintojais. Turime sukaupę nemažą patirtį ergonomiškų biuro baldų kūrime ir gamyboje. Taigi, mūsų veiklą apima tiek išskirtinių biuro baldų gamyba didelėms kompanijoms, tiek pigūs biuro baldai dar tik pradedančioms įmonėms.

Pagrindinis mūsų asortimentas – biuro baldai, konferencijų baldai, priimamojo baldai, kėdės, krėslai, minkštasuoliai, kompiuteriniai stalai. Visi baldai turi penkias, mums labai svarbias, savybes, nes jie yra: ergonomiški, funkcionalūs, kokybiški, modernūs bei elegantiški.

Biuro baldų projektavimas prasideda nuo erdvės planavimo. Ruošiant projektą biuro baldams gaminti, kuriuose dirbs mūsų klientai, prioritetą teikiame asmeninės erdvės dydžiui ir mažiausiaim darbinio šurmulio lygiui darbo vietoje užtikrinti. Mes manome, kad triukšmo problemą geriausiai išspręstų biuro suskirstymas zonomis ir, žinoma, kokybiški biuro baldai su pertvaromis.

Norite paklausti? Siųskite mums žinutęKlauskite

Vardas*

El. paštas*

Telefono Nr.

Žinutė*