Išskirtinis svetainės dizainas ir interjeras – pageidaujantiems namuose sukurti jaukią ir gražią erdvę, skirtą ramiems pasisėdėjimams, vakarėliams su draugais, filmų žiūrėjimams, knygų skaitymui ir kokybiškam šeimos poilsiui. Tai centrinė namų erdvė, kurioje vyksta pagrindinis veiksmas, taigi svetainės interjeras ir svetainės baldai turi tobulai atitikti šeimininkų skonį ir poreikius. Kokio stiliaus svetainės baldus pasirinkti? Klasikinis, modernus, o gal eklektiškas svetainės baldų dizainas – viskas priklauso nuo jūsų norųir galimybių, nes suprojektuoti ir pagaminti mes galime viską.

Kalbant apie svetainės baldus, reikėtų pasakyti, kad išskirtinė vieta tarp visų svetainės baldų nuo senų laikų priklauso – sekcijai. Sekcijos – tai lyg šeimos istorinis archyvas, kuriame „eksponuojami“ gražūs ir sielai brangūs šeimos daiktai, nuotraukų rėmeliai, modernios interjero dekoro detalės, indai, vazos, knygos. Taigi, sekcija turėtų tarnauti kaip fonas, išryškinantis jos viduje esančius daiktus bei harmoningai įsilieti į bendrą svetainės interjerą ir jį papildyti, tačiau neužimti per daug erdvės, ypač mažų svetainių atveju. Apie tai būtinai turėtume pagalvoti prieš projektuojant sekciją.

Mūsų įmonėje sekcijų ir kitų korpusinių svetainės baldų gamyba vyksta pagal individualius užsakymus. Gaminame modernius ir klasikinius, prabangius baldus iš medžio masyvo bei aukštos kokybės laminuotos medžio drožlių plokštės, o taip pat mūsų asortimente yra ir nebrangūs svetainės baldai, kuriuos gaminame pagal standartinius išmatavimus.

Norite paklausti? Siųskite mums žinutęKlauskite

Vardas*

El. paštas*

Telefono Nr.

Žinutė*