SALONAS VILNIUJE

markerLukšio g. 32, Vilnius LT-09108
(Domus Galerija, II aukštas)

clockDarbo laikas:
I-V 10.00-19.00, VI 10.00-18.00

phoneTelefonas
+370 684 74997

Dizainerė Jolanta Šuopytė

Kontaktai +370 684 74997, jolanta@alsotana.lt

Dizainerė Karolina Pelaitytė

Kontaktai +370 671 43338, karolina@alsotana.lt

SALONAS ALYTUJE

markerPramonės g. 35C,
Alytus

clockDarbo laikas:
I-V 8.00-17.00

phoneTelefonas
+370 315 43209

Dizainerė Iveta Mikelionienė

Kontaktai +370 671 33380, iveta@alsotana.lt

BIURAS KAUNE

markerChemijos g. 23D,
Kaunas

clockDarbo laikas:
I-V 8.00-17.00

phoneTelefonas
+370 670 88841

Projektų vadovė Asta Poderytė

Kontaktai +370 670 88841, asta@alsotana.lt

GAMYKLA ALYTUJE

markerBALDINIŲ RUOŠINIŲ GAMYBA
Pramonės g. 35C, Alytus

Gamybos vadovas Mindaugas Bagdonas

Kontaktai +370 671 36668, gamyba@alsotana.lt

Konstruktorių skyriaus vadovas Saulius Mickevičius

Kontaktai +370 615 40764, saulius.m@alsotana.lt

Paslaugų cecho vadovas Saulius Zalanskas

Kontaktai sauliusz@alsotana.lt

Prekyba baldų furnitūra Ilona Šulcienė

Kontaktai +370 616 45422, ilona@alsotana.lt

Pjovimas, laminavimas Ernestas Zalanskas

Kontaktai +370 698 27408, paslaugos@alsotana.lt

 

ADMINISTRACIJA

Direktorius Kęstutis Baranauskas

Kontaktai kestas@alsotana.lt

Direktoriaus pavaduotoja Kristina Kasparavičiūtė

Kontaktai kristina@alsotana.lt

Plėtros vadovas Tadas Tracevičius

Kontaktai +370 652 04180, tadas@alsotana.lt

Buhalterija Lina Venckienė

Kontaktai +370 605 25787, buhalterija@alsotana.lt

UAB ALSOTANA

Adresas Pramonės g. 35C, LT-62175 Alytus
Įmonės kodas 150163314
PVM mokėtojo kodas LT501633113
Kontaktai +370 315 43209, info@alsotana.lt
A.S. LT16 7290 0000 1046 7005
Bankas AB "Citadele" bankas Alytaus filialas
Norite paklausti? Siųskite mums žinutęKlauskite

Vardas*

El. paštas*

Telefono Nr.

Žinutė*