SALONAS VILNIUJE

markerLukšio g. 32, Vilnius LT-09108
(Domus Galerija, II aukštas)

clockDarbo laikas:
I-V 10.00-19.00, VI 10.00-18.00

phoneTelefonas
+370 671 43338

Projektų vadovė Laura

Kontaktai +370 671 43338, laura@alsotana.lt

Dizainerė Raminta

Kontaktai +370 684 74997, raminta@alsotana.lt

SALONAS KAUNE

markerSavanorių pr. 292C,
Kaunas

clockDarbo laikas:
I-V 9.00-18.00
VI 10.00-14.00

phoneTelefonas
+370 671 43338

Projektų vadovė Laura

Kontaktai +370 671 43338, laura@alsotana.lt

Dizainerė Irina

Kontaktai +370 671 33380, irina@alsotana.lt

SALONAS ALYTUJE

markerPramonės g. 35C,
Alytus, LT-62175

clockDarbo laikas:
I-V 8.00-17.00

phoneTelefonas
+370 645 47794

Projektų vadovė Ramunė

Kontaktai +370 645 47794, ramune@alsotana.lt

Servisas, Garantinis aptarnavimas

phoneTelefonas
+370 688 17745

 

GAMYKLA ALYTUJE

markerBALDINIŲ RUOŠINIŲ GAMYBA
Saulės g. 74, Balkūnų k., Miroslavo sen., Alytaus r.

Pjovimas, laminavimas Ernestas

Kontaktai +370 698 27408, paslaugos@alsotana.lt

Gamybos vadovas Mindaugas

Kontaktai +370 671 36668, gamyba@alsotana.lt

Konstruktorių skyriaus vadovas Saulius

Kontaktai +370 615 40764, saulius.m@alsotana.lt

Paslaugų cecho vadovas Saulius

Kontaktai sauliusz@alsotana.lt

Prekyba baldų furnitūra Ilona

Kontaktai +370 616 45422, ilona@alsotana.lt

 

VIEŠŲJŲ PIRKIMŲ SKYRIUS

Projektų vadovė Asta

Kontaktai +370 670 88841, asta@alsotana.lt

 
 

UAB ALSOTANA

Adresas Pramonės g. 35C, LT-62175 Alytus
Įmonės kodas 150163314
PVM mokėtojo kodas LT501633113
Kontaktai +370 315 43209, info@alsotana.lt
A.S. LT16 7290 0000 1046 7005
Bankas AB "Citadele" bankas Alytaus filialas
Norite paklausti? Siųskite mums žinutęKlauskite

Vardas*

El. paštas*

Telefono Nr.

Žinutė*